94 COMPASS PL

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3531-76-F-10

$387 210
Assessed Value
$387 210
Market Value
Annual Tax
$362 210
Taxable Value
Ownership
OwnerMadison Cody
Mailing Address94 Compass PL Titusville FL 32796
Property Details
Year Built2024
Living Area3 073 sq ft
Lot Size12 197 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$322 210
Just (Market) Value$387 210
Assessed Value$387 210
Exemptions-$50 722
Taxable Value$362 210
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $419 200 01